elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Piątek 19.04.2024

KARTY PRACY

Wszystkie grupy wykorzystują Karty pracy z wydawnictwa WSiP:

Maleństwa i Kangurki: ,,Planeta dzieci” (4 latki)

Tygryski i Króliczki: ,,Planeta dzieci” (5 latki)

Sówki: ,,Planeta dzieci” (6 latki)

Karty pracy do języka angielskiego z wydawnictwa Macmillan:,,Captain Jack 1”

PROGRAMY WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

• Program wychowania przedszkolnego ,,Planeta dzieci" - "Prawda, dobro, piękno w świecie wartości" WSIP (wszystkie grupy),
  • Program wychowawczy i profilaktyki ,,Bezpieczne dzieciństwo” - własny (wszystkie grupy),
  • Dziecięcy kodeks zachowania - własny (wszystkie grupy)
  • Roczny plan pracy "Na alarm - uczymy dzieci, jak postępować w sytuacjach kryzysowych.
  • Program nauczania języka angielskiego wydawnictwa Macmillan: ,,Captain Jack 1” – 3,4 i 5 latki oraz ,,Captain Jack 2” – 6 latki
  • Program nauczania religii
  • Inne programy i projekty zgłoszone do realizacji przez nauczycieli – propozycje przedsięwzięć:

Maleństwa: Gimnastyka buzi i języka – program własny, Ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej "Kubusiowi Przyjaciele Natury", Program adaptacyjny dla dzieci 3-4 letnich" Jutro będę przedszkolakiem, czyli debiut w przedszkolu", "Z Fenkiem poznaję świat" - przedsięwzięcie.

Kangurki: Gimnastyka buzi i języka, Ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej "Kubusiowi Przyjaciele Natury", Międzynarodowy projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek".

Tygryski: Gimnastyka buzi i języka, Ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej "Kubusiowi Przyjaciele Natury", Matematyka w kolorach - program własny,

Króliczki: Gimnastyka buzi i języka - program własny,Ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej "Kubusiowi Przyjaciele Natury", Międzynarodowy projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek".

Sówki: Gimnastyka buzi i języka – program własny, Ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej "Kubusiowi Przyjaciele Natury", Czyste powietrze wokół nas – program edukacji antynikotynowej, Ja i Europa – program własny (edukacja o krajach unii europejskiej), Odimienna metoda nauki czytania I. Majchrzak, Wyczarować można wszystko – program własny (edukacja plastyczna), Projekt "Biblioteka przedszkolaka" (projekt czytelniczy), Elementy Kinezjologii Edukacyjnej - gimnastyka mózgu (program własny), "Wiem, czuję, rozumiem - wychowanie do wartości".

Informacje o artykule

Podmiot udostępniający: Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Przechlewie